Skadi

Tjänstgöringstid : 1798 dagar
allmän ranking : 34e
Reserv : 446 355 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Islandshäst Mörkbrun
16:15
Energi
37%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 14929.96

Uthållighet
1279.9225
2559.84
Snabbhet
268.5525
537.11
Dressyr
2436.4995
4873.00
Galopp
1577.406
3154.81
Trav
1121.7965
2243.59
Hoppning
780.8045
1561.61
Ras: IslandshästÅlder: 5 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 138 cm
Kön: stoVikt: 393 kg
Päls: Mörkbrun Född: 16/01/2026
Uppfödare: Skadi Inkomster: 91 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0011
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 24130.62
Uthållighet6205.81  Galopp3791.71
Snabbhet1380.52  Trav4478.32
Dressyr5171.52  Hoppning3102.74
BLUP:
-43.56
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6205.81
6205.81
6205.81
6205.81
6205.81
6205.81
Snabbhet
1380.52
1380.52
Dressyr
5171.52
5171.52
5171.52
5171.52
5171.52
Galopp
3791.71
3791.71
3791.71
3791.71
Trav
4478.32
4478.32
4478.32
4478.32
Hoppning
3102.74
3102.74
3102.74
3102.74
Denna häst har 2357 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Rank är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Rank är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma