anders

Tjänstgöringstid : 4895 dagar
allmän ranking : 748e
Reserv : 13 941 463 equus
Ägarhistorik

Guldhamster Piñata

compagnonpinatapethamster
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
96%

Färdigheter

Totalt: 28594.83

Uthållighet
1616.1925
3232.39
Snabbhet
2245.1595
4490.32
Dressyr
4072.367
8144.73
Galopp
2571.4915
5142.98
Trav
3332.044
6664.09
Hoppning
460.158
920.32
Ras: LusitanoÅlder: 23 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 494 kg
Päls: Gulvit Född: 17/01/2026
Uppfödare: Stable_of_fortune Inkomster: 15 946 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0273
Travlopp 0722
Fälttävlan 042026
Hästhoppning 013169
Dressyr 0638
Genetisk potential Totalt: 23704.74
Uthållighet2679.07  Galopp4267.53
Snabbhet3724.91  Trav5522.70
Dressyr6261.01  Hoppning1249.52
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2679.07
2679.07
2679.07
Snabbhet
3724.91
3724.91
3724.91
3724.91
Dressyr
6261.01
6261.01
6261.01
6261.01
6261.01
6261.01
Galopp
4267.53
4267.53
4267.53
4267.53
Trav
5522.7
5522.7
5522.7
5522.7
5522.7
Hoppning
1249.52
1249.52
Denna häst har 2313 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +12, snabbhet: +12, dressyr: +12, galopp +12, trav: +12, hoppning: +12

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

espritnomadeNomadanden

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

tapis3xnoel2Schabrak 3***

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bonnet3xnoel23*** Luva

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bande3xnoel23*** Benlindor

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

packxmasgear2Nissepaket

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Fram till:
8 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 1* engelsk sadel 1* engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 23 år 6 månader
reproductionBetäckningar: 6
arbreStamtavla
chevalAvkomma