Arlayna

Tjänstgöringstid : 1965 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 1 630 400 equus
Ägarhistorik

Jaguar-cat-sith

compagnoncatsidhe5
22:00
Energi
22%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 27528.17

Uthållighet
1472.553
2945.11
Snabbhet
2867.9265
5735.85
Dressyr
3177.5555
6355.11
Galopp
1903.6085
3807.22
Trav
324.392
648.78
Hoppning
4018.048
8036.10
Ras: HannoveranareÅlder: 10 år
Art: RidhästHöjd: 169 cm
Kön: stoVikt: 471 kg
Päls: Fux Född: 23/01/2026
Uppfödare: Arlayna Inkomster: 1 984 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 02074
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 23246.69
Uthållighet2658.85  Galopp3925.91
Snabbhet4391.33  Trav1267.68
Dressyr4856.85  Hoppning6146.06
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2658.85
2658.85
2658.85
Snabbhet
4391.33
4391.33
4391.33
4391.33
Dressyr
4856.86
4856.86
4856.86
4856.86
4856.86
Galopp
3925.91
3925.91
3925.91
3925.91
Trav
1267.68
1267.68
Hoppning
6146.06
6146.06
6146.06
6146.06
6146.06
6146.06
Denna häst har 2267 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +40, snabbhet: +40, dressyr: +40, galopp +40, trav: +40, hoppning: +40

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

compagnoncatsidhe5Jaguar-cat-sith

snabbhet: +13

heracleshorseshoescsoHerakles hästsko – Hästhoppning

snabbhet: +8, dressyr: +8, hoppning: +14


Ridcenter

Fram till:
9 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma