Tora-Ingrid

Tjänstgöringstid : 1223 dagar
allmän ranking : 323e
Reserv : 17 124 799 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Marwari Svart
22:00
Energi
61%
Hälsa
100%
Moral
88%

Färdigheter

Totalt: 14131.62

Uthållighet
1426.7975
2853.59
Snabbhet
1201.1675
2402.34
Dressyr
1134.69
2269.38
Galopp
1761.7785
3523.56
Trav
629.258
1258.52
Hoppning
912.118
1824.24
Ras: MarwariÅlder: 24 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 159 cm
Kön: stoVikt: 464 kg
Päls: Svart Född: 07/03/2026
Uppfödare: Tora-Ingrid Inkomster: 12 561 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0112439
Cutting 0001
Trail 071311
Reining 0011
Western pleasure 0432
Genetisk potential Totalt: 11631.95
Uthållighet2334.65  Galopp2891.00
Snabbhet1986.66  Trav1036.80
Dressyr1876.25  Hoppning1506.59
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2334.65
2334.65
2334.65
Snabbhet
1986.66
1986.66
1986.66
Dressyr
1876.25
1876.25
1876.25
Galopp
2891
2891
2891
Trav
1036.8
1036.8
Hoppning
1506.59
1506.59
Denna häst har 1106 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

cramponsBroddar

galopp +12

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
27 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 6
arbreStamtavla
chevalAvkomma