oxania

Tjänstgöringstid : 131 dagar
allmän ranking : 738e
Reserv : 1 069 283 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Argentinsk Criollo Fux
21:30
Energi
20%
Hälsa
100%
Moral
97%

Färdigheter

Totalt: 5426.00

Uthållighet
1101.8385
2203.68
Snabbhet
558.1225
1116.24
Dressyr
581.2545
1162.51
Galopp
70.304
140.61
Trav
350.1305
700.26
Hoppning
51.3485
102.70
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: 3 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 148 cm
Kön: stoVikt: 452 kg
Päls: Fux Född: 01/03/2026
Uppfödare: oxania Inkomster: 579 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0001
Reining 0010
Western pleasure 01020
Genetisk potential Totalt: 15629.24
Uthållighet4125.62  Galopp1712.22
Snabbhet2921.23  Trav1933.63
Dressyr3505.13  Hoppning1431.41
BLUP:
-40.82
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4125.62
4125.62
4125.62
4125.62
Snabbhet
2921.23
2921.23
2921.23
Dressyr
3505.13
3505.13
3505.13
3505.13
Galopp
1712.22
1712.22
1712.22
Trav
1933.63
1933.63
1933.63
Hoppning
1431.41
1431.41
Denna häst har 1507 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Maya 15629.24 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 4 år 4 månader
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma