Lillkex

Tjänstgöringstid : 594 dagar
allmän ranking : 26e
Reserv : 711 551 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Gulbrun
20:30
Energi
55%
Hälsa
100%
Moral
98%

Färdigheter

Totalt: 28654.37

Uthållighet
1619.1415
3238.28
Snabbhet
2250.577
4501.15
Dressyr
4078.6235
8157.25
Galopp
2578.551
5157.10
Trav
3337.9985
6676.00
Hoppning
462.294
924.59
Ras: LusitanoÅlder: 23 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 460 kg
Päls: Gulbrun Född: 06/03/2026
Uppfödare: J.C. Inkomster: 10 582 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0090
Travlopp 0428
Fälttävlan 0436
Hästhoppning 0458
Dressyr 0121215
Genetisk potential Totalt: 23667.24
Uthållighet2673.72  Galopp4262.67
Snabbhet3719.49  Trav5513.49
Dressyr6250.53  Hoppning1247.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Hingst BlackMolly
Moder: Anne av Österrike unknown
Lusitano
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2673.72
2673.72
2673.72
Snabbhet
3719.49
3719.49
3719.49
3719.49
Dressyr
6250.53
6250.53
6250.53
6250.53
6250.53
6250.53
Galopp
4262.67
4262.67
4262.67
4262.67
Trav
5513.49
5513.49
5513.49
5513.49
5513.49
Hoppning
1247.34
1247.34
Denna häst har 2310 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +8, galopp +8, trav: +8, hoppning: +8

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique2xvert2** engelskt schabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonnet2xvertblanc2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xvert2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonuscouleurFärg

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Namn:
Fram till:
22 oktober 2026
Box:
box 1* halm
Fördelar:
foder havre morot 1* engelsk sadel 1* engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 24 år 8 månader
reproductionBetäckningar: 7
arbreStamtavla
chevalAvkomma