Hästmagi

Tjänstgöringstid : 2910 dagar
allmän ranking : 41a
Reserv : 128 437 411 equus
Ägarhistorik
21:15
Energi
61%
Hälsa
100%
Moral
90%

Färdigheter

Totalt: 14910.00

Uthållighet
1250
2500.00
Snabbhet
1200
2400.00
Dressyr
1260
2520.00
Galopp
1235
2470.00
Trav
1255
2510.00
Hoppning
1255
2510.00
Ras: GudomligÅlder: 2816 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 170 cm
Kön: stoVikt: 510 kg
Päls: Gudomlig Född: 06/03/2026
Uppfödare: Hästmagi Inkomster: 77 608 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0141721
Travlopp 0222625
Fälttävlan 0141610
Hästhoppning 0172620
Dressyr 061348
Genetisk potential Totalt: 14910.00
Uthållighet2500.00  Galopp2470.00
Snabbhet2400.00  Trav2510.00
Dressyr2520.00  Hoppning2510.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2500
2500
2500
Snabbhet
2400
2400
2400
Dressyr
2520
2520
2520
Galopp
2470
2470
2470
Trav
2510
2510
2510
Hoppning
2510
2510
2510
Denna häst har 1437 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +16, snabbhet: +16, dressyr: +16, galopp +16, trav: +16, hoppning: +16

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

snabbhet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Roséguld är en av ädelmetallhästarna.

Varje gång du sköter om henne så lämnar hon mineralmalm till dig. Samla tillräckligt mycket mineralmalm för att vinna: 40 40 pass

Roséguld kan inte säljas.

Du kan öka hennes färdigheter genom att använda dina pass.

Se en lista på alla som äger Roséguld

Ridcenter

Namn:
Fram till:
19 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Roséguld kan inte användas för avel.
arbreStamtavla