matiiem

Tjänstgöringstid : 183 dagar
allmän ranking : 622a
Reserv : 277 092 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Gulbrun
17:30
Energi
32%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 14718.30

Uthållighet
993.0805
1986.16
Snabbhet
1008.05
2016.10
Dressyr
2010.055
4020.11
Galopp
1402.4255
2804.85
Trav
1309.4755
2618.95
Hoppning
636.062
1272.12
Ras: LusitanoÅlder: 9 år
Art: RidhästHöjd: 159 cm
Kön: hingstVikt: 437 kg
Päls: Gulbrun Född: 13/03/2026
Uppfödare: matiiem Inkomster: 206 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0202
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 15320.24
Uthållighet2272.66  Galopp2704.52
Snabbhet2171.25  Trav3040.27
Dressyr3842.34  Hoppning1289.20
BLUP:
27.57
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2272.66
2272.66
2272.66
Snabbhet
2171.25
2171.25
2171.25
Dressyr
3842.34
3842.34
3842.34
3842.34
Galopp
2704.52
2704.52
2704.52
Trav
3040.27
3040.27
3040.27
Hoppning
1289.2
1289.2
Denna häst har 1476 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
7 november 2026
Box:
box 1* dusch lin
Fördelar:
foder havre morot 1* engelskt schabrak

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma