Tessimmi

Tjänstgöringstid : 2156 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 26 411 951 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Mörkbrun
15:00
Energi
79%
Hälsa
100%
Moral
87%

Färdigheter

Totalt: 33427.27

Uthållighet
1887.705
3775.41
Snabbhet
2626.4875
5252.98
Dressyr
4415.1575
8830.32
Galopp
3009.4705
6018.94
Trav
3893.8735
7787.75
Hoppning
880.943
1761.89
Ras: LusitanoÅlder: 11 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 464 kg
Päls: Mörkbrun Född: 12/03/2026
Uppfödare: Tessimmi Inkomster: 1 244 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0028
Hästhoppning 02230
Dressyr 0100
Genetisk potential Totalt: 25642.28
Uthållighet2896.14  Galopp4617.17
Snabbhet4029.59  Trav5974.03
Dressyr6773.79  Hoppning1351.56
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2896.14
2896.14
2896.14
Snabbhet
4029.59
4029.59
4029.59
4029.59
Dressyr
6773.79
6773.79
6773.79
6773.79
6773.79
6773.79
Galopp
4617.17
4617.17
4617.17
4617.17
4617.17
Trav
5974.03
5974.03
5974.03
5974.03
5974.03
Hoppning
1351.56
1351.56
Denna häst har 2507 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

snabbhet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

heracleshorseshoescsoHerakles hästsko – Hästhoppning

snabbhet: +8, dressyr: +8, hoppning: +14


Ridcenter

Hi / T2 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Hi / T2 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma