Johanna1

Tjänstgöringstid : 4643 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 77 442 329 equus
Ägarhistorik
Ponny Connemara Konstantskimmel
09:45
Energi
50%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8588.28

Uthållighet
1133.8035
2267.61
Snabbhet
723.5695
1447.14
Dressyr
903.5535
1807.11
Galopp
491.7095
983.42
Trav
236.9505
473.90
Hoppning
804.5525
1609.11
Ras: ConnemaraÅlder: 14 år 2 månader
Art: PonnyHöjd: 148 cm
Kön: hingstVikt: 456 kg
Päls: Konstantskimmel Född: 07/04/2026
Uppfödare: nora123 Inkomster: 1 477 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0674
Travlopp 0044
Fälttävlan 02084
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 8349.75
Uthållighet2202.84  Galopp956.68
Snabbhet1412.43  Trav455.92
Dressyr1750.26  Hoppning1571.61
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2202.84
2202.84
2202.84
Snabbhet
1412.43
1412.43
Dressyr
1750.26
1750.26
1750.26
Galopp
956.682
956.682
Trav
455.926
455.926
Hoppning
1571.61
1571.61
Denna häst har 779 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Hingst | 8349 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 8
arbreStamtavla
chevalAvkomma