matiiem

Tjänstgöringstid : 183 dagar
allmän ranking : 622a
Reserv : 277 092 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Paint Horse Musblack tobiano
18:30
Energi
33%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 10858.90

Uthållighet
714.661
1429.32
Snabbhet
1620.4695
3240.94
Dressyr
1426.575
2853.15
Galopp
1313.328
2626.66
Trav
89.7285
179.46
Hoppning
264.6885
529.38
Ras: Paint HorseÅlder: 5 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: hingstVikt: 431 kg
Päls: Musblack tobiano Född: 05/04/2026
Uppfödare: matiiem

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 15197.48
Uthållighet2559.55  Galopp2903.17
Snabbhet4018.58  Trav830.67
Dressyr3161.78  Hoppning1723.73
BLUP:
-15.42
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2559.55
2559.55
2559.55
Snabbhet
4018.58
4018.58
4018.58
4018.58
Dressyr
3161.78
3161.78
3161.78
3161.78
Galopp
2903.17
2903.17
2903.17
Trav
830.672
830.672
Hoppning
1723.73
1723.73
1723.73
Denna häst har 1463 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14


Ridcenter

Fram till:
11 november 2026
Box:
box 1* vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 1* engelsk sadel 1* engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma