matiiem

Tjänstgöringstid : 183 dagar
allmän ranking : 622a
Reserv : 266 244 equus
Ägarhistorik
18:00
Energi
39%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 28860.75

Uthållighet
1630.561
3261.12
Snabbhet
2266.392
4532.78
Dressyr
3842.704
7685.41
Galopp
2593.1865
5186.37
Trav
3362.586
6725.17
Hoppning
734.9455
1469.89
Ras: LusitanoÅlder: 22 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 463 kg
Päls: Brun Född: 06/04/2026
Uppfödare: matiiem Inkomster: 14 328 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0013
Fälttävlan 0033
Hästhoppning 02020
Dressyr 00321
Genetisk potential Totalt: 23897.76
Uthållighet2699.37  Galopp4302.85
Snabbhet3755.22  Trav5567.94
Dressyr6313.12  Hoppning1259.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2699.37
2699.37
2699.37
Snabbhet
3755.22
3755.22
3755.22
3755.22
Dressyr
6313.12
6313.12
6313.12
6313.12
6313.12
6313.12
Galopp
4302.85
4302.85
4302.85
4302.85
Trav
5567.94
5567.94
5567.94
5567.94
5567.94
Hoppning
1259.26
1259.26
Denna häst har 2332 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet2xrougeblanc2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

espritnomadeNomadanden

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11


Ridcenter

Fram till:
17 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot 1* engelskt schabrak

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 7
arbreStamtavla
chevalAvkomma