Tora-Ingrid

Tjänstgöringstid : 1223 dagar
allmän ranking : 323e
Reserv : 17 124 799 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Marwari Mörk linfux
22:00
Energi
52%
Hälsa
100%
Moral
96%

Färdigheter

Totalt: 12922.76

Uthållighet
1296.8085
2593.62
Snabbhet
1100.3715
2200.74
Dressyr
1036.4385
2072.88
Galopp
1616.386
3232.77
Trav
576.3715
1152.74
Hoppning
835.0015
1670.00
Ras: MarwariÅlder: 19 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 465 kg
Päls: Mörk linfux Född: 14/04/2026
Uppfödare: Tora-Ingrid Inkomster: 5 505 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0112322
Cutting 0000
Trail 010128
Reining 0000
Western pleasure 0111
Genetisk potential Totalt: 10614.95
Uthållighet2120.14  Galopp2649.59
Snabbhet1814.73  Trav946.60
Dressyr1708.81  Hoppning1375.08
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2120.14
2120.14
2120.14
Snabbhet
1814.73
1814.73
1814.73
Dressyr
1708.81
1708.81
1708.81
Galopp
2649.59
2649.59
2649.59
Trav
946.603
946.603
Hoppning
1375.08
1375.08
Denna häst har 1004 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
27 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 20 år
reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma