Draugur

Tjänstgöringstid : 3250 dagar
allmän ranking : 49e
Reserv : 220 552 538 equus
Ägarhistorik
Föl Trakehner Gulbrun
09:00
Energi
99%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 0.00

Uthållighet
0
0.00
Snabbhet
0
0.00
Dressyr
0
0.00
Galopp
0
0.00
Trav
0
0.00
Hoppning
0
0.00
Ras: TrakehnerÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 104 cm
Kön: stoVikt: 118 kg
Päls: Gulbrun Född: 25/04/2026
Uppfödare: Draugur

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 3446.00
Uthållighet639.91  Galopp885.97
Snabbhet354.59  Trav295.32
Dressyr581.00  Hoppning689.20
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Trakehner
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
639.92
639.92
Snabbhet
354.59
354.59
Dressyr
581
581
Galopp
885.97
885.97
Trav
295.32
295.32
Hoppning
689.2
689.2
Denna häst har 287 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Trakehner Gulbrun
Trakehner är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertTrakehner kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalertTrakehner kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 månader nu!

Information