Arlayna

Tjänstgöringstid : 1966 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 1 790 584 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Mörkbrun
08:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
99%

Färdigheter

Totalt: 5341.80

Uthållighet
704.723
1409.45
Snabbhet
304.9395
609.88
Dressyr
617.0175
1234.04
Galopp
422.833
845.67
Trav
145.358
290.72
Hoppning
476.031
952.06
Ras: QuarterÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 127 cm
Kön: stoVikt: 165 kg
Päls: Mörkbrun Född: 25/04/2026
Uppfödare: Arlayna

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyra
Genetisk potential Totalt: 26083.02
Uthållighet6882.06  Galopp4129.22
Snabbhet2977.92  Trav1419.51
Dressyr6025.56  Hoppning4648.74
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6882.06
6882.06
6882.06
6882.06
6882.06
6882.06
Snabbhet
2977.92
2977.92
2977.92
Dressyr
6025.56
6025.56
6025.56
6025.56
6025.56
Galopp
4129.23
4129.23
4129.23
4129.23
Trav
1419.51
1419.51
Hoppning
4648.74
4648.74
4648.74
4648.74
4648.74
Denna häst har 2550 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

S 26083.02 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertS 26083.02 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertS 26083.02 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 6 månader nu!

Information