Arlayna

Tjänstgöringstid : 1966 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 1 773 769 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Fux
08:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
99%

Färdigheter

Totalt: 5348.95

Uthållighet
705.667
1411.33
Snabbhet
305.3465
610.69
Dressyr
617.818
1235.64
Galopp
423.416
846.83
Trav
145.548
291.10
Hoppning
476.6785
953.36
Ras: QuarterÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 122 cm
Kön: hingstVikt: 159 kg
Päls: Fux Född: 26/04/2026
Uppfödare: Arlayna

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyra
Genetisk potential Totalt: 26092.43
Uthållighet6884.56  Galopp4130.89
Snabbhet2978.99  Trav1419.98
Dressyr6027.49  Hoppning4650.52
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6884.56
6884.56
6884.56
6884.56
6884.56
6884.56
Snabbhet
2978.99
2978.99
2978.99
Dressyr
6027.49
6027.49
6027.49
6027.49
6027.49
Galopp
4130.89
4130.89
4130.89
4130.89
Trav
1419.98
1419.98
Hoppning
4650.52
4650.52
4650.52
4650.52
4650.52
Denna häst har 2552 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

H 26092.43 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertH 26092.43 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertH 26092.43 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information