Lillkex

Tjänstgöringstid : 595 dagar
allmän ranking : 26e
Reserv : 523 553 equus
Ägarhistorik
09:15
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 30451.52

Uthållighet
2016.072
4032.14
Snabbhet
1713.063
3426.13
Dressyr
4306.307
8612.61
Galopp
625.9315
1251.86
Trav
3413.9485
6827.90
Hoppning
3150.437
6300.87
Ras: NokotaÅlder: 14 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 150 cm
Kön: valackVikt: 417 kg
Päls: Svart Född: 30/04/2026
Uppfödare: Wild horses Inkomster: 18 495 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0001
Cutting 0300
Trail 0000
Reining 02210
Western pleasure 0002
droite
Genetisk potential Totalt: 23153.33
Uthållighet3066.36  Galopp1388.04
Snabbhet2604.35  Trav5189.64
Dressyr6108.97  Hoppning4795.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3066.36
3066.36
3066.36
Snabbhet
2604.35
2604.35
2604.35
Dressyr
6108.97
6108.97
6108.97
6108.97
6108.97
6108.97
Galopp
1388.04
1388.04
Trav
5189.64
5189.64
5189.64
5189.64
5189.64
Hoppning
4795.97
4795.97
4795.97
4795.97
4795.97
Denna häst har 2257 ypperlighetsstjärnor.

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

bridewesternposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

sellewesternposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

tapiswesternposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6


Ridcenter

Aureus Luscus är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Aureus Luscus är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma