Skadi

Tjänstgöringstid : 1797 dagar
allmän ranking : 34e
Reserv : 563 597 equus
Ägarhistorik
Föl Trakehner Mörkfux
09:00
Energi
99%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3583.71

Uthållighet
333.283
666.57
Snabbhet
185.7975
371.60
Dressyr
303.01
606.02
Galopp
459.9155
919.83
Trav
153.877
307.75
Hoppning
355.9705
711.94
Ras: TrakehnerÅlder: 10 månader
Art: RidhästHöjd: 144 cm
Kön: stoVikt: 217 kg
Päls: Mörkfux Född: 31/05/2026
Uppfödare: Skadi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 17532.81
Uthållighet3261.08  Galopp4500.14
Snabbhet1817.98  Trav1505.65
Dressyr2964.87  Hoppning3483.08
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3261.08
3261.08
3261.08
3261.08
Snabbhet
1817.98
1817.98
1817.98
Dressyr
2964.87
2964.87
2964.87
Galopp
4500.15
4500.15
4500.15
4500.15
Trav
1505.65
1505.65
Hoppning
3483.08
3483.08
3483.08
3483.08
Denna häst har 1697 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +12, snabbhet: +12, dressyr: +12, galopp +12, trav: +12, hoppning: +12


Ridcenter

Fram till:
4 november 2026
Box:
box 1* vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot

Träning

pictoalertSto 17532.81 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 10 månader nu!

Fortplantning

pictoalertSto 17532.81 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 10 månader nu!

Information