Jena66

Tjänstgöringstid : 3565 dagar
allmän ranking : 6e
Reserv : 21 795 137 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Mörkbrun
09:15
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8037.62

Uthållighet
1059.787
2119.57
Snabbhet
459.1215
918.24
Dressyr
927.921
1855.84
Galopp
636.4075
1272.82
Trav
219.4075
438.81
Hoppning
716.166
1432.33
Ras: QuarterÅlder: 1 år
Art: RidhästHöjd: 144 cm
Kön: stoVikt: 235 kg
Päls: Mörkbrun Född: 22/05/2026
Uppfödare: Jena66

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 26251.30
Uthållighet6926.64  Galopp4156.74
Snabbhet2996.87  Trav1428.57
Dressyr6063.93  Hoppning4678.55
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6926.64
6926.64
6926.64
6926.64
6926.64
6926.64
Snabbhet
2996.87
2996.87
2996.87
Dressyr
6063.93
6063.93
6063.93
6063.93
6063.93
Galopp
4156.74
4156.74
4156.74
4156.74
Trav
1428.57
1428.57
Hoppning
4678.55
4678.55
4678.55
4678.55
4678.55
Denna häst har 2567 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +27, snabbhet: +27, dressyr: +27, galopp +27, trav: +27, hoppning: +27


Ridcenter

Namn:
Fram till:
27 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalertS kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 1 år nu!

Fortplantning

pictoalertS kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 1 år nu!

Information