Clausewitz

Tjänstgöringstid : 223 dagar
allmän ranking : 202a
Reserv : 81 928 equus
Ägarhistorik

Geco

companiongecko1

Rosetter

normal
19:00
Energi
6%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 32577.50

Uthållighet
1840.6035
3681.21
Snabbhet
2560.597
5121.19
Dressyr
4319.1405
8638.28
Galopp
2931.882
5863.76
Trav
4045.217
8090.43
Hoppning
591.309
1182.62
Ras: LusitanoÅlder: 14 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: hingstVikt: 474 kg
Päls: Mörkbrun Född: 24/05/2026
Uppfödare: Clausewitz Inkomster: 6 218 Equus
Genetisk potential Totalt: 24839.78
Uthållighet2805.23  Galopp4472.96
Snabbhet3905.55  Trav5788.82
Dressyr6558.48  Hoppning1308.74
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2805.23
2805.23
2805.23
Snabbhet
3905.55
3905.55
3905.55
3905.55
Dressyr
6558.48
6558.48
6558.48
6558.48
6558.48
6558.48
Galopp
4472.96
4472.96
4472.96
4472.96
Trav
5788.82
5788.82
5788.82
5788.82
5788.82
Hoppning
1308.74
1308.74
Denna häst har 2426 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

catrinabroochCatrinas brosch

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

companiongecko1Geco

galopp +2


Ridcenter

Ribrri är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 2
arbreStamtavla
chevalAvkomma