Tora-Ingrid

Tjänstgöringstid : 1223 dagar
allmän ranking : 323e
Reserv : 17 126 215 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Fux
19:00
Energi
33%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 13340.17

Uthållighet
310.2075
620.41
Snabbhet
2225.934
4451.87
Dressyr
1941.6045
3883.21
Galopp
561.6225
1123.24
Trav
150.649
301.30
Hoppning
1480.069
2960.14
Ras: HannoveranareÅlder: 4 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 169 cm
Kön: valackVikt: 492 kg
Päls: Fux Född: 17/06/2026
Uppfödare: Tora-Ingrid Inkomster: 584 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0388
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 22722.43
Uthållighet2597.62  Galopp3836.96
Snabbhet4291.70  Trav1239.60
Dressyr4746.03  Hoppning6010.51
BLUP:
-29.08
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2597.62
2597.62
2597.62
Snabbhet
4291.7
4291.7
4291.7
4291.7
Dressyr
4746.03
4746.03
4746.03
4746.03
4746.03
Galopp
3836.96
3836.96
3836.96
3836.96
Trav
1239.61
1239.61
Hoppning
6010.51
6010.51
6010.51
6010.51
6010.51
Denna häst har 2215 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +38, snabbhet: +38, dressyr: +38, galopp +38, trav: +38, hoppning: +38

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
30 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Bruno 22722.43 är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma