Poetica

Tjänstgöringstid : 3128 dagar
allmän ranking : 43e
Reserv : 868 351 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Svart
08:30
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 13819.15

Uthållighet
1734.641
3469.28
Snabbhet
456.3865
912.77
Dressyr
3015.3275
6030.65
Galopp
632.9705
1265.94
Trav
357.7465
715.49
Hoppning
712.5035
1425.01
Ras: QuarterÅlder: 3 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: hingstVikt: 475 kg
Päls: Svart Född: 25/05/2026
Uppfödare: Poetica Inkomster: 634 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 00105
Genetisk potential Totalt: 26310.09
Uthållighet6942.18  Galopp4165.64
Snabbhet3003.53  Trav1431.73
Dressyr6077.94  Hoppning4689.06
BLUP:
-60.48
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6942.18
6942.18
6942.18
6942.18
6942.18
6942.18
Snabbhet
3003.53
3003.53
3003.53
Dressyr
6077.94
6077.94
6077.94
6077.94
6077.94
Galopp
4165.65
4165.65
4165.65
4165.65
Trav
1431.73
1431.73
Hoppning
4689.06
4689.06
4689.06
4689.06
4689.06
Denna häst har 2574 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

7995.64 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

7995.64 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma