Tessimmi

Tjänstgöringstid : 2154 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 26 279 865 equus
Ägarhistorik
Föl Curlyhäst Körsbärsbrun
09:00
Energi
85%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5822.66

Uthållighet
767.986
1535.97
Snabbhet
495.061
990.12
Dressyr
445.5675
891.13
Galopp
353.1435
706.29
Trav
539.201
1078.40
Hoppning
310.371
620.74
Ras: CurlyhästÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 85 cm
Kön: stoVikt: 85 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 06/09/2026
Uppfödare: Tessimmi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 19159.79
Uthållighet5054.20  Galopp2324.08
Snabbhet3258.05  Trav3548.54
Dressyr2932.33  Hoppning2042.59
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5054.2
5054.2
5054.2
5054.2
5054.2
Snabbhet
3258.05
3258.05
3258.05
3258.05
Dressyr
2932.33
2932.33
2932.33
Galopp
2324.08
2324.08
2324.08
Trav
3548.54
3548.54
3548.54
3548.54
Hoppning
2042.59
2042.59
2042.59
Denna häst har 1859 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

ridenhörning apelgrå tobiano
Sto 19159.79 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto 19159.79 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto 19159.79 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information