Poetica

Tjänstgöringstid : 3127 dagar
allmän ranking : 43e
Reserv : 868 351 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Rödskimmel
09:00
Energi
99%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8097.21

Uthållighet
1068.2495
2136.50
Snabbhet
462.212
924.42
Dressyr
935.268
1870.54
Galopp
640.9525
1281.90
Trav
220.342
440.68
Hoppning
721.582
1443.16
Ras: QuarterÅlder: 8 månader
Art: RidhästHöjd: 133 cm
Kön: hingstVikt: 188 kg
Päls: Rödskimmel Född: 01/06/2026
Uppfödare: Poetica

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 26358.11
Uthållighet6954.75  Galopp4172.87
Snabbhet3009.19  Trav1434.52
Dressyr6088.98  Hoppning4697.80
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6954.75
6954.75
6954.75
6954.75
6954.75
6954.75
Snabbhet
3009.19
3009.19
3009.19
Dressyr
6088.98
6088.98
6088.98
6088.98
6088.98
Galopp
4172.87
4172.87
4172.87
4172.87
Trav
1434.52
1434.52
Hoppning
4697.8
4697.8
4697.8
4697.8
4697.8
Denna häst har 2578 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

8097.21 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalert8097.21 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 8 månader nu!

Fortplantning

pictoalert8097.21 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 8 månader nu!

Information