Tessimmi

Tjänstgöringstid : 2153 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 26 131 344 equus
Ägarhistorik
Föl Arabiskt fullblod Flugskimmel
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
99%

Färdigheter

Totalt: 7735.89

Uthållighet
807.472
1614.94
Snabbhet
1022.754
2045.51
Dressyr
730.6555
1461.31
Galopp
653.6345
1307.27
Trav
210.9465
421.89
Hoppning
442.4815
884.96
Ras: Arabiskt fullblodÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 86 cm
Kön: stoVikt: 86 kg
Päls: Flugskimmel Född: 03/10/2026
Uppfödare: Tessimmi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25355.24
Uthållighet5293.16  Galopp4284.72
Snabbhet6704.38  Trav1382.80
Dressyr4789.60  Hoppning2900.57
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5293.16
5293.16
5293.16
5293.16
5293.16
Snabbhet
6704.38
6704.38
6704.38
6704.38
6704.38
6704.38
Dressyr
4789.61
4789.61
4789.61
4789.61
4789.61
Galopp
4284.72
4284.72
4284.72
4284.72
Trav
1382.8
1382.8
Hoppning
2900.57
2900.57
2900.57
Denna häst har 2479 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Avblekbar skimmel
Sto 25355.24 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto 25355.24 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto 25355.24 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information