Yassen

Tjänstgöringstid : 4567 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 103 151 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Fux
09:45
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8045.12

Uthållighet
1061.425
2122.85
Snabbhet
459.2745
918.55
Dressyr
929.236
1858.47
Galopp
636.8085
1273.62
Trav
218.879
437.76
Hoppning
716.9385
1433.88
Ras: QuarterÅlder: 4 månader
Art: RidhästHöjd: 115 cm
Kön: hingstVikt: 138 kg
Päls: Fux Född: 02/07/2026
Uppfödare: Yassen

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyra
Genetisk potential Totalt: 26551.58
Uthållighet7006.11  Galopp4203.35
Snabbhet3031.52  Trav1444.75
Dressyr6133.57  Hoppning4732.27
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7006.11
7006.11
7006.11
7006.11
7006.11
7006.11
Snabbhet
3031.52
3031.52
3031.52
Dressyr
6133.57
6133.57
6133.57
6133.57
6133.57
6133.57
Galopp
4203.36
4203.36
4203.36
4203.36
Trav
1444.75
1444.75
Hoppning
4732.27
4732.27
4732.27
4732.27
4732.27
Denna häst har 2599 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Fux
r är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertr kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 4 månader nu!

Fortplantning

pictoalertr kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 4 månader nu!

Information