Arlayna

Tjänstgöringstid : 1965 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 2 615 675 equus
Ägarhistorik
Föl Holsteiner Körsbärsbrun
09:15
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8222.75

Uthållighet
650.8705
1301.74
Snabbhet
732.797
1465.59
Dressyr
949.8755
1899.75
Galopp
469.4325
938.87
Trav
223.7745
447.55
Hoppning
1084.627
2169.25
Ras: HolsteinerÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 114 cm
Kön: stoVikt: 126 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 03/07/2026
Uppfödare: Arlayna

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyra
Genetisk potential Totalt: 26405.77
Uthållighet4180.29  Galopp3014.98
Snabbhet4706.47  Trav1437.22
Dressyr6100.68  Hoppning6966.13
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4180.29
4180.29
4180.29
4180.29
Snabbhet
4706.47
4706.47
4706.47
4706.47
4706.47
Dressyr
6100.68
6100.68
6100.68
6100.68
6100.68
6100.68
Galopp
3014.98
3014.98
3014.98
Trav
1437.22
1437.22
Hoppning
6966.13
6966.13
6966.13
6966.13
6966.13
6966.13
Denna häst har 2584 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridpegasus Svart
S 26405.77 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS 26405.77 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalertS 26405.77 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 månader nu!

Information