bumblebeehug

Tjänstgöringstid : 113 dagar
allmän ranking : 383e
Reserv : 2 014 025 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Knabstrup Svart Leopard
11:30
Energi
52%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3169.54

Uthållighet
151.9275
303.86
Snabbhet
188.896
377.79
Dressyr
386.4265
772.85
Galopp
229.349
458.70
Trav
329.8
659.60
Hoppning
298.3725
596.75
Ras: KnabstrupÅlder: 3 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 164 cm
Kön: stoVikt: 483 kg
Päls: Svart Leopard Född: 11/07/2026
Uppfödare: bumblebeehug

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 15317.25
Uthållighet1397.38  Galopp2272.03
Snabbhet1748.97  Trav3077.43
Dressyr3850.40  Hoppning2971.04
BLUP:
-82.31
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1397.38
1397.38
Snabbhet
1748.97
1748.97
1748.97
Dressyr
3850.4
3850.4
3850.4
3850.4
Galopp
2272.03
2272.03
2272.03
Trav
3077.43
3077.43
3077.43
Hoppning
2971.04
2971.04
2971.04
Denna häst har 1475 ypperlighetsstjärnor.

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8


Ridcenter

Junior Krösus är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Dräktighet

chevalSedan: några timmar
maleFader: Raven

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma