Nina Winnie

Tjänstgöringstid : 72 dagar
allmän ranking : 2311e
Reserv : 88 648 equus
Ägarhistorik
11:45
Energi
73%
Hälsa
65%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3065.22

Uthållighet
326.296
652.59
Snabbhet
174.231
348.46
Dressyr
411.253
822.51
Galopp
331.15
662.30
Trav
71.8125
143.62
Hoppning
217.867
435.73
Ras: Irish HunterÅlder: 27 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 172 cm
Kön: stoVikt: 494 kg
Päls: Apelgrå Född: 12/07/2026
Uppfödare: Nina Winnie Inkomster: 3 918 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0001
Travlopp 0001
Fälttävlan 0235
Hästhoppning 0225
Dressyr 01556
Genetisk potential Totalt: 3463.00
Uthållighet742.12  Galopp692.60
Snabbhet445.34  Trav197.74
Dressyr890.34  Hoppning494.86
BLUP:
94.26
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Irish Hunter
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
742.12
742.12
Snabbhet
445.34
445.34
Dressyr
890.34
890.34
Galopp
692.6
692.6
Trav
197.74
197.74
Hoppning
494.86
494.86
Denna häst har 290 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

selleclassique2x2** Engelsk sadel

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

pommeorGuldäpple

uthållighet: +5, snabbhet: +5, dressyr: +5, galopp +5, trav: +5, hoppning: +5


Ridcenter

Namn:
Fram till:
15 oktober 2026
Box:
box 1* halm

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 8
arbreStamtavla
chevalAvkomma