Xantippa

Tjänstgöringstid : 4017 dagar
allmän ranking : 25e
Reserv : 24 579 168 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Brun
08:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
99%

Färdigheter

Totalt: 8243.89

Uthållighet
498.761
997.52
Snabbhet
692.2105
1384.42
Dressyr
1010.8935
2021.79
Galopp
690.9635
1381.93
Trav
1023.4375
2046.88
Hoppning
205.6775
411.36
Ras: LusitanoÅlder: 1 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: hingstVikt: 325 kg
Päls: Brun Född: 16/07/2026
Uppfödare: Xantippa

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyraherakles hästsko – dressyr
Genetisk potential Totalt: 24795.14
Uthållighet2800.37  Galopp4465.91
Snabbhet3897.52  Trav5776.07
Dressyr6548.78  Hoppning1306.49
BLUP:
-93.70
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2800.37
2800.37
2800.37
Snabbhet
3897.52
3897.52
3897.52
3897.52
Dressyr
6548.78
6548.78
6548.78
6548.78
6548.78
6548.78
Galopp
4465.91
4465.91
4465.91
4465.91
Trav
5776.07
5776.07
5776.07
5776.07
5776.07
Hoppning
1306.49
1306.49
Denna häst har 2422 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

cramponsBroddar

dressyr: +12

heracleshorseshoesdressageHerakles hästsko – Dressyr

dressyr: +17, galopp +5, trav: +8


Ridcenter

Rank H 24795.14T är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertRank H 24795.14T kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år 8 månader nu!

Fortplantning

pictoalertRank H 24795.14T kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 1 år 8 månader nu!

Information