Heaventoholiday

Tjänstgöringstid : 118 dagar
allmän ranking : 3350e
Reserv : 171 916 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Argentinsk Criollo Svart
15:30
Energi
36%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 369.05

Uthållighet
76.1945
152.39
Snabbhet
55.3405
110.68
Dressyr
4.9
9.80
Galopp
4.9
9.80
Trav
38.2875
76.58
Hoppning
4.9
9.80
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: 1 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 147 cm
Kön: stoVikt: 330 kg
Päls: Svart Född: 23/07/2026
Uppfödare: Heaventoholiday

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

heliosstråle
Genetisk potential Totalt: 11881.78
Uthållighet3137.96  Galopp1299.93
Snabbhet2220.09  Trav1469.52
Dressyr2664.26  Hoppning1090.02
BLUP:
-92.60
-100 0+100

Ursprung

Fader: Coffee
Moder: Manhattan Heaventoholiday
Argentinsk Criollo
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3137.96
3137.96
3137.96
3137.96
Snabbhet
2220.09
2220.09
2220.09
Dressyr
2664.26
2664.26
2664.26
Galopp
1299.93
1299.93
Trav
1469.52
1469.52
Hoppning
1090.02
1090.02
Denna häst har 1131 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Bravery är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertBravery kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 1 år 10 månader nu!

Fortplantning

pictoalertBravery kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 1 år 10 månader nu!

Information