Walkyra

Tjänstgöringstid : 47 dagar
allmän ranking : 4934e
Reserv : 101 709 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Frieser Svart
19:00
Energi
22%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2298.14

Uthållighet
278.8525
557.71
Snabbhet
217.007
434.01
Dressyr
315.167
630.33
Galopp
115.2415
230.48
Trav
173.551
347.10
Hoppning
49.252
98.50
Ras: FrieserÅlder: 10 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: stoVikt: 479 kg
Päls: Svart Född: 25/07/2026
Uppfödare: Walkyra Inkomster: 735 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0032
Genetisk potential Totalt: 3463.00
Uthållighet723.07  Galopp395.82
Snabbhet654.85  Trav585.94
Dressyr913.20  Hoppning190.12
BLUP:
28.51
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Frieser
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
723.07
723.07
Snabbhet
654.85
654.85
Dressyr
913.2
913.2
Galopp
395.82
395.82
Trav
585.94
585.94
Hoppning
190.12
190.12
Denna häst har 290 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Hera är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 4
arbreStamtavla
chevalAvkomma