heaven

Tjänstgöringstid : 1540 dagar
allmän ranking : 2655e
Reserv : 7 471 519 equus
Ägarhistorik
Föl Akhal-Teke Gulvit
10:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 371.30

Uthållighet
41.185
82.37
Snabbhet
33.387
66.77
Dressyr
37.6485
75.30
Galopp
29.172
58.34
Trav
10.1475
20.30
Hoppning
34.1105
68.22
Ras: Akhal-TekeÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 133 cm
Kön: hingstVikt: 174 kg
Päls: Gulvit Född: 27/07/2026
Uppfödare: heaven

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 11945.12
Uthållighet2649.94  Galopp1876.99
Snabbhet2148.17  Trav652.91
Dressyr2422.37  Hoppning2194.73
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2649.94
2649.94
2649.94
Snabbhet
2148.18
2148.18
2148.18
Dressyr
2422.37
2422.37
2422.37
Galopp
1876.99
1876.99
1876.99
Trav
652.912
652.912
Hoppning
2194.73
2194.73
2194.73
Denna häst har 1137 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

11945.12 xx är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalert11945.12 xx kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalert11945.12 xx kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information