baldersbrå

Tjänstgöringstid : 82 dagar
allmän ranking : 2820e
Reserv : 8 885 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Renrasig spansk häst Apelgrå
20:30
Energi
21%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 10281.15

Uthållighet
1179.828
2359.66
Snabbhet
1322.27
2644.54
Dressyr
1633.3415
3266.68
Galopp
537.0095
1074.02
Trav
118.749
237.50
Hoppning
349.376
698.75
Ras: Renrasig spansk hästÅlder: 13 år
Art: RidhästHöjd: 163 cm
Kön: stoVikt: 481 kg
Päls: Apelgrå Född: 01/08/2026
Uppfödare: TODDY Inkomster: 1 417 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 02131
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 10281.14
Uthållighet1952.19  Galopp1175.30
Snabbhet2183.28  Trav563.66
Dressyr2700.18  Hoppning1706.52
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1952.19
1952.19
1952.19
Snabbhet
2183.28
2183.28
2183.28
Dressyr
2700.18
2700.18
2700.18
Galopp
1175.3
1175.3
Trav
563.669
563.669
Hoppning
1706.52
1706.52
1706.52
Denna häst har 972 ypperlighetsstjärnor.

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Sto USD 10281.14 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 13 år 8 månader
reproductionBetäckningar: 2
arbreStamtavla
chevalAvkomma