Pea

Tjänstgöringstid : 829 dagar
allmän ranking : 1184e
Reserv : 3 078 280 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Engelskt fullblod Fux
11:45
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3057.83

Uthållighet
206.809
413.62
Snabbhet
382.008
764.02
Dressyr
253.4525
506.90
Galopp
356.389
712.78
Trav
101.9975
204.00
Hoppning
228.26
456.52
Ras: Engelskt fullblodÅlder: 10 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 165 cm
Kön: hingstVikt: 494 kg
Päls: Fux Född: 02/08/2026
Uppfödare: Geiroduxx

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 10084.26
Uthållighet1149.17  Galopp2650.91
Snabbhet2113.81  Trav552.91
Dressyr1905.24  Hoppning1712.21
BLUP:
-10.13
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1149.17
1149.17
Snabbhet
2113.81
2113.81
2113.81
Dressyr
1905.24
1905.24
1905.24
Galopp
2650.91
2650.91
2650.91
Trav
552.915
552.915
Hoppning
1712.21
1712.21
1712.21
Denna häst har 952 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +12, snabbhet: +12, dressyr: +12, galopp +12, trav: +12, hoppning: +12

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8


Ridcenter

Fram till:
31 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma