Heaventoholiday

Tjänstgöringstid : 118 dagar
allmän ranking : 3350e
Reserv : 171 916 equus
Ägarhistorik

Jaguar

companionjaguar
Föl Hannoveranare Brun
09:45
Energi
88%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 443.57

Uthållighet
25.384
50.77
Snabbhet
41.9085
83.82
Dressyr
46.3265
92.65
Galopp
37.4775
74.95
Trav
12.109
24.22
Hoppning
58.582
117.16
Ras: HannoveranareÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 90 cm
Kön: hingstVikt: 90 kg
Päls: Brun Född: 04/08/2026
Uppfödare: Heaventoholiday

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyrakrösus gåva
Genetisk potential Totalt: 18147.58
Uthållighet2077.04  Galopp3066.55
Snabbhet3429.12  Trav990.82
Dressyr3790.62  Hoppning4793.43
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2077.04
2077.04
2077.04
Snabbhet
3429.12
3429.12
3429.12
3429.12
Dressyr
3790.62
3790.62
3790.62
3790.62
Galopp
3066.55
3066.55
3066.55
Trav
990.822
990.822
Hoppning
4793.43
4793.43
4793.43
4793.43
4793.43
Denna häst har 1758 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

companionjaguarJaguar

snabbhet: +6


Ridcenter

Ridhäst Mörkfux
Allpicto5Inpicto5Fenix är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertAllpicto5Inpicto5Fenix kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertAllpicto5Inpicto5Fenix kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information