Hedda28

Tjänstgöringstid : 4252 dagar
allmän ranking : 102a
Reserv : 71 719 225 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Marwari Mörkbrun
11:45
Energi
88%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3058.96

Uthållighet
351.259
702.52
Snabbhet
299.0365
598.07
Dressyr
214.481
428.96
Galopp
330.3415
660.68
Trav
160.6245
321.25
Hoppning
173.7355
347.47
Ras: MarwariÅlder: 2 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 457 kg
Päls: Mörkbrun Född: 12/08/2026
Uppfödare: Tora-Ingrid

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 11147.04
Uthållighet2222.21  Galopp2786.22
Snabbhet1891.15  Trav1000.93
Dressyr1798.14  Hoppning1448.39
BLUP:
-82.89
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2222.21
2222.21
2222.21
Snabbhet
1891.15
1891.15
1891.15
Dressyr
1798.14
1798.14
1798.14
Galopp
2786.22
2786.22
2786.22
Trav
1000.93
1000.93
Hoppning
1448.39
1448.39
Denna häst har 1058 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Tarrah 11147.04 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma