MEA

Tjänstgöringstid : 5661 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 770 015 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Linfux
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 1596.05

Uthållighet
210.609
421.22
Snabbhet
89.9815
179.96
Dressyr
184.9555
369.91
Galopp
127.687
255.37
Trav
43.5295
87.06
Hoppning
141.263
282.53
Ras: QuarterÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 92 cm
Kön: stoVikt: 92 kg
Päls: Linfux Född: 06/09/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 13660.87
Uthållighet3605.28  Galopp2185.79
Snabbhet1540.33  Trav745.15
Dressyr3166.13  Hoppning2418.19
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3605.28
3605.28
3605.28
3605.28
Snabbhet
1540.33
1540.33
Dressyr
3166.13
3166.13
3166.13
3166.13
Galopp
2185.79
2185.79
2185.79
Trav
745.151
745.151
Hoppning
2418.19
2418.19
2418.19
Denna häst har 1309 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridenhörning Gulbrun
Sto är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information