Mojje98

Tjänstgöringstid : 2774 dagar
allmän ranking : 1233e
Reserv : 277 578 equus
Ägarhistorik

Sjöko Piñata

compagnonpinatamanatee
Föl Lusitano Mörkfux
19:30
Energi
37%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 31.80

Uthållighet
2.65
5.30
Snabbhet
2.65
5.30
Dressyr
2.65
5.30
Galopp
2.65
5.30
Trav
2.65
5.30
Hoppning
2.65
5.30
Ras: LusitanoÅlder: 1 år
Art: RidhästHöjd: 143 cm
Kön: stoVikt: 229 kg
Päls: Mörkfux Född: 12/08/2026
Uppfödare: Mojje98

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyrafilosofens stenmorfeus armarplutos pergamentkronostimerfilotes klappakilles hälkrösus gåvahypnos täckeows helios stråleatenas medaljherakles hästsko – western pleasure
Genetisk potential Totalt: 3463.00
Uthållighet392.01  Galopp624.38
Snabbhet544.38  Trav807.23
Dressyr913.54  Hoppning181.46
BLUP:
-57.47
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Lusitano
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
392.01
392.01
Snabbhet
544.38
544.38
Dressyr
913.54
913.54
Galopp
624.38
624.38
Trav
807.23
807.23
Hoppning
181.46
Denna häst har 290 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

heracleshorseshoeswesternpleasureHerakles hästsko – Western pleasure

uthållighet: +10, dressyr: +6, trav: +14

compagnonpinatamanateeSjöko Piñata

trav: +3


Ridcenter

Sto 3463.00 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertSto 3463.00 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 1 år nu!

Fortplantning

pictoalertSto 3463.00 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 1 år nu!

Information