Charmand

Tjänstgöringstid : 2797 dagar
allmän ranking : 37e
Reserv : 11 514 636 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Gulbrun
19:45
Energi
24%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3209.98

Uthållighet
215.2335
430.47
Snabbhet
248.7735
497.55
Dressyr
386.9195
773.84
Galopp
258.7275
517.46
Trav
338.1505
676.30
Hoppning
157.186
314.37
Ras: LusitanoÅlder: 1 år
Art: RidhästHöjd: 144 cm
Kön: hingstVikt: 236 kg
Päls: Gulbrun Född: 14/08/2026
Uppfödare: kooddiiak

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 15622.94
Uthållighet2089.41  Galopp2517.48
Snabbhet2419.52  Trav3299.22
Dressyr3779.23  Hoppning1518.07
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2089.41
2089.41
2089.41
Snabbhet
2419.52
2419.52
2419.52
Dressyr
3779.23
3779.23
3779.23
3779.23
Galopp
2517.49
2517.49
2517.49
Trav
3299.22
3299.22
3299.22
3299.22
Hoppning
1518.07
1518.07
Denna häst har 1503 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9


Ridcenter

Fram till:
5 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder

Träning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år nu!

Fortplantning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 1 år nu!

Information