estergustavsson

Tjänstgöringstid : 74 dagar
allmän ranking : 808e
Reserv : 47 899 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Avblekbar skimmel
19:00
Energi
21%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 9538.94

Uthållighet
439.928
879.86
Snabbhet
610.4425
1220.88
Dressyr
1494.1055
2988.21
Galopp
1020.4385
2040.88
Trav
902.481
1804.96
Hoppning
302.0745
604.15
Ras: LusitanoÅlder: 2 år
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: hingstVikt: 368 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 15/08/2026
Uppfödare: estergustavsson

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 24810.50
Uthållighet2801.47  Galopp4468.38
Snabbhet3899.79  Trav5780.88
Dressyr6552.72  Hoppning1307.26
BLUP:
-88.26
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2801.47
2801.47
2801.47
Snabbhet
3899.79
3899.79
3899.79
3899.79
Dressyr
6552.72
6552.72
6552.72
6552.72
6552.72
6552.72
Galopp
4468.38
4468.38
4468.38
4468.38
Trav
5780.88
5780.88
5780.88
5780.88
5780.88
Hoppning
1307.26
1307.26
Denna häst har 2424 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

LU / Hingst / 24810 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

pictoalertLU / Hingst / 24810 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 2 år nu!

Information