aimee

Tjänstgöringstid : 55 dagar
allmän ranking : 961a
Reserv : 308 842 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Avblekbar skimmel
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 15132.94

Uthållighet
433.468
866.94
Snabbhet
601.2715
1202.54
Dressyr
3387.9065
6775.81
Galopp
1969.992
3939.98
Trav
889.095
1778.19
Hoppning
284.7395
569.48
Ras: LusitanoÅlder: 3 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: hingstVikt: 457 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 17/08/2026
Uppfödare: aimee

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 25016.30
Uthållighet2825.37  Galopp4505.88
Snabbhet3931.89  Trav5829.10
Dressyr6605.34  Hoppning1318.72
BLUP:
-54.54
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2825.37
2825.37
2825.37
Snabbhet
3931.89
3931.89
3931.89
3931.89
Dressyr
6605.34
6605.34
6605.34
6605.34
6605.34
6605.34
Galopp
4505.88
4505.88
4505.88
4505.88
Trav
5829.1
5829.1
5829.1
5829.1
5829.1
Hoppning
1318.72
1318.72
Denna häst har 2444 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Billie Jean 25016.30 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma