Yassen

Tjänstgöringstid : 4567 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 089 912 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Linfux
21:00
Energi
36%
Hälsa
100%
Moral
96%

Färdigheter

Totalt: 7245.55

Uthållighet
1148.7925
2297.59
Snabbhet
312.014
624.03
Dressyr
1005.5085
2011.02
Galopp
432.629
865.26
Trav
236.8275
473.65
Hoppning
487.0055
974.01
Ras: QuarterÅlder: 3 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: stoVikt: 475 kg
Päls: Linfux Född: 19/08/2026
Uppfödare: Yassen Inkomster: 357 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0047
Genetisk potential Totalt: 26790.07
Uthållighet7069.68  Galopp4241.46
Snabbhet3058.96  Trav1457.58
Dressyr6187.83  Hoppning4774.56
BLUP:
-83.18
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7069.68
7069.68
7069.68
7069.68
7069.68
7069.68
Snabbhet
3058.96
3058.96
3058.96
Dressyr
6187.83
6187.83
6187.83
6187.83
6187.83
6187.83
Galopp
4241.46
4241.46
4241.46
4241.46
Trav
1457.58
1457.58
Hoppning
4774.56
4774.56
4774.56
4774.56
4774.56
Denna häst har 2621 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
7 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

pusch är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma