Lillkex

Tjänstgöringstid : 601 dagar
allmän ranking : 26e
Reserv : 620 643 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Körsbärsbrun
13:45
Energi
81%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 23215.91

Uthållighet
639.1335
1278.27
Snabbhet
2682.8895
5365.78
Dressyr
2967.369
5934.74
Galopp
1170.2335
2340.47
Trav
392.9625
785.92
Hoppning
3755.367
7510.73
Ras: HannoveranareÅlder: 11 år
Art: RidhästHöjd: 170 cm
Kön: stoVikt: 510 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 23/08/2026
Uppfödare: TODDY Inkomster: 1 912 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0547
Travlopp 071210
Fälttävlan 0500
Hästhoppning 0399
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 23529.11
Uthållighet2691.34  Galopp3973.92
Snabbhet4444.63  Trav1282.52
Dressyr4914.41  Hoppning6222.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2691.34
2691.34
2691.34
Snabbhet
4444.63
4444.63
4444.63
4444.63
Dressyr
4914.41
4914.41
4914.41
4914.41
4914.41
Galopp
3973.92
3973.92
3973.92
3973.92
Trav
1282.52
1282.52
Hoppning
6222.29
6222.29
6222.29
6222.29
6222.29
6222.29
Denna häst har 2297 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Sto 23529.11 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 11 år 10 månader
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma