Jena66

Tjänstgöringstid : 3565 dagar
allmän ranking : 6e
Reserv : 21 796 395 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Linfux
10:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 25602.46

Uthållighet
4352.4985
8705.00
Snabbhet
619.6955
1239.39
Dressyr
3740.2545
7480.51
Galopp
859.3815
1718.76
Trav
343.555
687.11
Hoppning
2885.847
5771.69
Ras: QuarterÅlder: 12 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 470 kg
Päls: Linfux Född: 22/08/2026
Uppfödare: Jena66 Inkomster: 942 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potential Totalt: 26902.22
Uthållighet7098.37  Galopp4258.58
Snabbhet3070.84  Trav1463.96
Dressyr6215.11  Hoppning4795.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7098.37
7098.37
7098.37
7098.37
7098.37
7098.37
Snabbhet
3070.84
3070.84
3070.84
Dressyr
6215.11
6215.11
6215.11
6215.11
6215.11
6215.11
Galopp
4258.58
4258.58
4258.58
4258.58
Trav
1463.96
1463.96
Hoppning
4795.36
4795.36
4795.36
4795.36
4795.36
Denna häst har 2633 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

P13 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

P13 är en laghäst och kan därför inte avlas.
Nästa betäckning: 13 år 8 månader
reproductionBetäckningar: 2
arbreStamtavla
chevalAvkomma