Waradi

Tjänstgöringstid : 1514 dagar
allmän ranking : 195e
Reserv : 46 437 596 equus
Ägarhistorik

Fe

compagnonfee
11:00
Energi
79%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 30799.14

Uthållighet
1758.4295
3516.86
Snabbhet
2905.3265
5810.65
Dressyr
3221.8375
6443.68
Galopp
2597.358
5194.72
Trav
642.954
1285.91
Hoppning
4273.664
8547.33
Ras: HannoveranareÅlder: 14 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 169 cm
Kön: stoVikt: 497 kg
Päls: Musblack Född: 23/08/2026
Uppfödare: Waradi Inkomster: 11 033 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0201
Travlopp 0110
Fälttävlan 01153
Hästhoppning 0484
Dressyr 0388
droite
Genetisk potential Totalt: 23461.02
Uthållighet2679.65  Galopp3961.73
Snabbhet4432.38  Trav1279.71
Dressyr4902.43  Hoppning6205.11
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2679.65
2679.65
2679.65
Snabbhet
4432.38
4432.38
4432.38
4432.38
Dressyr
4902.44
4902.44
4902.44
4902.44
4902.44
Galopp
3961.73
3961.73
3961.73
3961.73
Trav
1279.71
1279.71
Hoppning
6205.11
6205.11
6205.11
6205.11
6205.11
6205.11
Denna häst har 2289 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +17, snabbhet: +17, dressyr: +17, galopp +17, trav: +17, hoppning: +17

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

brideclassiqueposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

cramponsBroddar

hoppning: +12

tapisclassiqueposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

compagnonfeeFe

hoppning: +15

heracleshorseshoescsoHerakles hästsko – Hästhoppning

snabbhet: +8, dressyr: +8, hoppning: +14


Ridcenter

Namn:
Fram till:
4 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma