Vainilla

Tjänstgöringstid : 1185 dagar
allmän ranking : 1470e
Reserv : 6 351 049 equus
Ägarhistorik
Föl Curlyhäst Brun
09:45
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 515.03

Uthållighet
67.8195
135.64
Snabbhet
43.884
87.77
Dressyr
39.4795
78.96
Galopp
31.358
62.72
Trav
47.467
94.93
Hoppning
27.5095
55.02
Ras: CurlyhästÅlder: 4 månader
Art: RidhästHöjd: 117 cm
Kön: stoVikt: 141 kg
Päls: Brun Född: 02/09/2026
Uppfödare: Vainilla

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 6668.79
Uthållighet1756.28  Galopp812.06
Snabbhet1136.44  Trav1229.23
Dressyr1022.38  Hoppning712.39
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1756.28
1756.28
1756.28
Snabbhet
1136.44
1136.44
Dressyr
1022.38
1022.38
Galopp
812.064
812.064
Trav
1229.23
1229.23
Hoppning
712.398
712.398
Denna häst har 610 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Isabell
Curl S 6.6 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertCurl S 6.6 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 4 månader nu!

Fortplantning

pictoalertCurl S 6.6 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 4 månader nu!

Information