TODDY

Tjänstgöringstid : 4868 dagar
allmän ranking : 198e
Reserv : 32 756 854 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tinker Brun tobiano
11:45
Energi
91%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 11150.64

Uthållighet
1830.5995
3661.20
Snabbhet
205.4485
410.90
Dressyr
1467.39
2934.78
Galopp
408.593
817.19
Trav
307.9925
615.99
Hoppning
1355.298
2710.60
Ras: TinkerÅlder: 12 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 159 cm
Kön: hingstVikt: 475 kg
Päls: Brun tobiano Född: 29/08/2026
Uppfödare: TODDY Inkomster: 1 782 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 01740
Reining 0000
Western pleasure 0556
Genetisk potential Totalt: 11672.80
Uthållighet3024.96  Galopp1993.06
Snabbhet989.86  Trav1001.63
Dressyr2422.13  Hoppning2241.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3024.96
3024.96
3024.96
Snabbhet
989.862
989.862
Dressyr
2422.13
2422.13
2422.13
Galopp
1993.06
1993.06
1993.06
Trav
1001.63
1001.63
Hoppning
2241.16
2241.16
2241.16
Denna häst har 1111 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
28 oktober 2026
Box:
box 1* vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma