Freya

Tjänstgöringstid : 638 dagar
allmän ranking : 270e
Reserv : 6 888 equus
Ägarhistorik
Föl Shetlandsponny Gulbrun
10:00
Energi
96%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2855.09

Uthållighet
163.226
326.45
Snabbhet
269.476
538.95
Dressyr
298.5725
597.14
Galopp
241.3295
482.66
Trav
77.707
155.41
Hoppning
377.235
754.47
Ras: ShetlandsponnyÅlder: några timmar
Art: PonnyHöjd: 57 cm
Kön: hingstVikt: 57 kg
Päls: Gulbrun Född: 02/09/2026
Uppfödare: Vainilla

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 13981.86
Uthållighet1598.69  Galopp2363.66
Snabbhet2639.34  Trav761.08
Dressyr2924.32  Hoppning3694.76
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1598.69
1598.69
1598.69
Snabbhet
2639.34
2639.34
2639.34
Dressyr
2924.32
2924.32
2924.32
Galopp
2363.66
2363.66
2363.66
Trav
761.089
761.089
Hoppning
3694.76
3694.76
3694.76
3694.76
Denna häst har 1341 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ponny Mörkfux
Shet H 13.9 är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertShet H 13.9 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertShet H 13.9 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information