estergustavsson

Tjänstgöringstid : 74 dagar
allmän ranking : 808e
Reserv : 47 899 equus
Ägarhistorik

Bärnsten Piñata

compagnonpinataamber

Rosetter

10:00
Energi
67%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 32755.56

Uthållighet
1848.523
3697.05
Snabbhet
2571.356
5142.71
Dressyr
4639.4635
9278.93
Galopp
2945.4155
5890.83
Trav
3820.0435
7640.09
Hoppning
552.981
1105.96
Ras: LusitanoÅlder: 17 år 10 månader
Art: RidpegasusHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 449 kg
Päls: Gulbrun Född: 28/08/2026
Uppfödare: estergustavsson Inkomster: 19 654 Equus
Genetisk potential Totalt: 24992.40
Uthållighet2822.51  Galopp4501.89
Snabbhet3929.20  Trav5822.62
Dressyr6598.89  Hoppning1317.28
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2822.51
2822.51
2822.51
Snabbhet
3929.2
3929.2
3929.2
3929.2
Dressyr
6598.89
6598.89
6598.89
6598.89
6598.89
6598.89
Galopp
4501.9
4501.9
4501.9
4501.9
Trav
5822.62
5822.62
5822.62
5822.62
5822.62
Hoppning
1317.28
1317.28
Denna häst har 2442 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

tapisclassique2xvert2** engelskt schabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonnet2xvertblanc2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xvert2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonuscouleurFärg

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

compagnonpinataamberBärnsten Piñata

dressyr: +5


Ridcenter

Mavara är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 4
arbreStamtavla
chevalAvkomma